Zarząd Główny


Marek Darowski, Prezes Prof. dr hab. inż. Marek Darowski, Prezes
Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. M. Nałęcza PAN
ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa
tel.: +48 22 659 91 43 wew. 216, fax: +48 22 659 70 30
Marek.Darowski@ibib.waw.pl


Jerzy Kiwerski, Wiceprezes Prof. dr hab. n. med. Jerzy Kiwerski, Wiceprezes
Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie (Rektor)
ul. Kasprzaka 49, 01-234 Warszawa,
tel.: tel. +48 22 631 05 75; +48 22 535 01 47, +48 22 737 05 06, +48 506 789 106
Jerzy.kiwerski@wsr.edu.pl
Warszawski Uniw. Medyczny, Oddział Fizjoterapii II Wydz. Lekarskiego
Centrum Rehabilitacji – Konstancin
tel. +48 22 757 66 80 (wt., pt.)
kiwerski@stocer.pl


Krzysztof Jakub Pałko, Sekretarz generalny Dr inż. Krzysztof Jakub Pałko, Sekretarz generalny
Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. M. Nałęcza PAN
ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa
tel.: +48 22 659 91 43 wew. 206, 209, fax: +48 22 659 70 30
Krzysztof.Palko@ibib.waw.pl


Anna Ciechanowska, Skarbnik Dr inż. Anna Ciechanowska, Skarbnik
Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. M. Nałęcza PAN
ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa
tel.: +48 22 659 91 43 wew. 131, 148, fax: +48 22 659 70 30
Anna.Ciechanowska@ibib.waw.pl


Halina Podbielska, Członek zarządu Prof. dr hab. n. fiz. lek. med. Halina Podbielska, Członek zarządu
Katedra Inżynierii Biomedycznej, Politechnika Wrocławska
Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław
tel.: +48 71 320 28 25
halina.podbielska@pwr.edu.pl


Krzysztof Kochanek, Członek zarządu Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kochanek, Członek zarządu
Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu
ul. M. Mochnackiego 10, 02-042 Warszawa
Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy
Kajetany, ul. Mokra 17, 05-830 Nadarzyn
k.kochanek@ifps.org.pl


Jerzy Gałecka, Zastępca skarbnika Mgr inż. Jerzy Gałecka, Zastępca skarbnika
Instytut Techniki i Aparatury Medycznej ITAM
ul. Roosevelta 118, 41-800 Zabrze
tel.: +48 32 271 23 12 wew. 111, fax: +48 32 271 60 13
jerzy.galecka@itam.zabrze.pl